bloembollen planten
2006 • 170 foto's
Scholieren fleuren de Beverwaard op
Langs de singels in de Beverwaard worden 6000 bloembollen geplant
Voorjaarsbloemen vrolijken komende lente de singels van de Beverwaard op. Op vrijdagmiddag 1 december worden door leerlingen van basisschool De Regenboog in deze wijk de eerste bloembollen geplant. Zij krijgen hierbij hulp van, coördinerend portefeuillehouder Beverwaard van de deelgemeente IJsselmonde. In totaal worden er 6000 bloembollen geplant.
Opzoomeren
Deze bloembollenactie is onderdeel van het opzoomeren Beverwaard. Het opzoomeren is onder de bewoners van deze wijk populair. Er zijn in de Beverwaard 43 opzoomerstraten actief en zo’n 300 opzoomeraars. Dit zijn bewoners die het leuk vinden om voor hun buurt activiteiten te organiseren. Zij kunnen hierbij gebruik maken van de faciliteiten van het Bewonerssteunpunt Beverwaard, zoals de uitleenservice van tuingereedschap. Naast straatactiviteiten ondersteunt het opzoomeren ook een aantal wijkbrede evenementen zoals het Tropisch Carnaval, de Beverwaardse jongerendag (Terrible Events Day) en het wijkfeest in september.
Noot voor redactie
De bloembollenactie Beverwaard op vrijdag 1 december begint om 13.15 uur en duurt tot ongeveer 15.15 uur. De bollen worden deze middag gepland op de volgende locaties:Borgharensingel, Valkenburgsingel, Molecatensingel, Alerdincksingel, Rhijnauwensingel, Schinnenbaan en Beesdestraat. Portefeuillehouderzal om 13.15 uur aanwezig zijn op de Valkenburgsingel. Aan het einde van de middag krijgen de kinderen iets te drinken en een bedankje aangeboden op de vestiging van de Roteb in de Beverwaard (Neijenrodeweg 39).
Voor meer informatie:
:, e-mail: saskia.rietvelt@ijsselmonde.rotterdam.nl, tel. 010 – 479 82 00 / 06 – 553 27 28 1
na de bollen geplant te hebben gingen de kinderen naar de neijenrodeweg waar de roteb haar gebouw heeft kregen de kinderen wat te drinken en te eten . en van de nieuwe unie een mooie tas.